Omnibus - Profesjonalne Kursy - Logo
  1. O FIRMIE
  2. KURSY
  3. GALERIA
  4. KONTAKT
  5. REFERENCJE
KURS KOSMETYKI
"Uroda jest najlepszym listem polecającym" Michel de Montaigne
Każda kobieta choćby przez moment swojego życia marzyła o tym by stać się KOSMETYCZKĄ i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z Kopciuszka przemienić się w Królewnę. Warto zrealizować swoje marzenia – zapraszam na kursy kosmetyczne, na których można poznać wiele tajników "czarodziejskiej magii piękności". Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, wykwalifikowana kadrę. Podczas zajęć praktycznych stosowane są wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone do użytku w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osobowych W Omnibusie każdy słuchacz może poczuć się kimś wyjątkowym. Kurs dostępny jest w III wariantach PROGRAMY KURSÓW KOSMETYCZNYCH Programy kursów udostępnione na stronie stanowią własność firmy. Zostały opracowane w oparciu o doświadczenie i lata pracy. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, i wykorzystywanie do własnych celów. Aby obejrzeć kliknij.
» Program kursu – Kosmetyczny podstawowy
» Program kursu – Kosmetyczny zaawansowany
GALERIA
CHCESZ ROZPOCZĄĆ KURS? To proste! Zobacz zasady rekrutacji i zapisz się już dziś! MASZ PYTANIA ? Zadzwoń: 500 44 50 70 lub napisz: biuro.omnibus@gmail.com Chętnie na nie odpowiem
OPŁATY ZA SZKOLENIE Nie zawsze mamy określona ilość gotówki potrzebną do rozwijania naszych zdolności i kwalifikacji. Dlatego też wychodząc Państwu naprzeciw wprowadziłam możliwość opłacania kursów w systemie ratalnym przez Firmę Santander. Osoby posiadające status osoby bezrobotnej mogą skorzystać z dofinansowania szkolenia ze środków Urzędów Pracy – informacja i szczegóły w Urzędach Pracy.