Omnibus - Profesjonalne Kursy - Logo
  1. O FIRMIE
  2. KURSY
  3. GALERIA
  4. KONTAKT
  5. REFERENCJE
KURS MASAŻU Masażysta to zawód z przyszłością, którego korzenie sięgają starożytności. Już Hipokrates, a później Celsus i Galen wskazywali na wykorzystanie masażu w niektórych chorobach. W Grecji jak i starożytnym Rzymie masaż był jednym z ulubionych zabiegów stosowanych zarówno w celach leczniczych jak i również w regeneracji po wysiłku fizycznym. W ostatnich czasach można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania i wykorzystania masażu. Umiejętnie wykonany masaż może być uzupełnieniem, a niekiedy nawet może zastąpić leczenie farmakologiczne czy chirurgiczne. W dobie szybkiego rozwoju, ciągłego pośpiechu, gonitwy, stresu choroby cywilizacji takie jak ból głowy, migrena, bezsenność czy schorzenia kręgosłupa spowodowane nadmiernym obciążeniem powodują, że ludzkie ciało coraz częściej mówi STOP. A jak powiedział Witold Gombrowicz:
"NIC TAK NIE WYPŁYWA NA DUCHA JAK CIAŁO"
Masażysta to lekarz od ciała, ale i od duszy. Jeśli i ty chcesz być lekarzem przyszłości zapobiegać chorobom wykorzystując techniki masażu Zapraszam do uczestnictwa w kursach: PROGRAMY KURSÓW MASAŻU Programy kursów udostępnione na stronie stanowią własność firmy. Zostały opracowane w oparciu o doświadczenie i lata pracy. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, i wykorzystywanie do własnych celów. Aby obejrzeć kliknij.
» Program kursu Masaż I i II stopnia
» Program kursu Masaż klasyczny - I stopnia
» Program kursu Masaż leczniczy - II stopnia
GALERIA
CHCESZ ROZPOCZĄĆ KURS? To proste! Zobacz zasady rekrutacji i zapisz się już dziś! MASZ PYTANIA ? Zadzwoń: 500 44 50 70 lub napisz: biuro.omnibus@gmail.com Chętnie na nie odpowiem